top of page

İHRACAT

DSC00890.jpg

Ankara Un Sanayi A.Ş. Türkiye'nin önde gelen un imalat ve ihracat şirketlerinden bir tanesidir. A.U.S. dünya çapındaki ününü kurulduğu günden bu yana vazgeçmediği kaliteli, ürün ve zamanında teslim ilkeleri sayesinde elde etmiştir.
Firma ihracat işlemleri için Mersin limanına 800 m uzaklıkta inşa edilmiş aylık 10.000 ton un üretme kapasiteli tesislerini kullanmakla birlikte yüksek montanlı talepler için Ankara ve İstanbul'da bulunan diğer fabrikaları her zaman destek üretim yapmaya hazırdır. 
A.U.S.'un ihracat yaptığı ülkeler arasında Ürdün, İran, Irak, B.A.E., Suriye, Nijerya, Libya, Endonezya, Malezya, Tayland, Kore ve Gürcistan yer almaktadır. Firma gelecekte ihracat ağını geliştirmek için çalışmalarına devam etmektedir. Ankara Flour Mills Inc. Müşterilerine olan taahhütlerini her zaman eksiksiz ve zamanında yerine getireceğini taahhüt eder.

Fiyat almak, ürün ve servislerimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için export@ankaraun.com adresine e-mail atarak veya iletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

bottom of page