TESİSLERİMİZ

BALGAT MERKEZ FABRİKA

1970 yılından bu yana hizmet veren Balgat Merkez Fabrika günlük 1.000 ton buğday kırma kapasitesi ile çalışmaktadır. Fabrikanın 40.000 ton buğday 10.000 ton ise un stoklama kapasitesi bulunmaktadır. Firmanın Genel Müdürlük ve İdari İşler Departmanları da aynı tesis içerisinde yer almaktadır.  

MERSİN FABRİKA

Türkiye'nin en büyük tarım alanlarından biri olan Çukurova bölgesine yakın mesafede bulunan yeni Mersin Limanı'na 800 metre uzaklıkta günlük 450 ton buğday kırma kapasiteli Mersin fabrikası 2000 yılında üretime geçmiş olup ihracat odaklı çalışmaktadır. Fabrikanın konumu itibariyle ihracat işlemlerinde hız ve fiyat avantajı sağlanabilmektedir. Fabrikada toplam 11 adet siloda 20.500 ton un ve buğday stoklanabilmektedir.SİNCAN  FABRİKA

Sincan Organize Sanayi bölgesinde 2010 yılında tam kapasite ile üretime geçecek olan yeni fabrika, 4 ünitede ortalama 1.000 ton buğday kırma kapasitesi ile üretim yapacaktır. Teknolojinin son ürünü tasarım makineleriyle donatılmış olan fabrikanın 52.000 ton kapasiteli buğday siloları bulunmaktadır.  Ayrıca 15.000 ton un stoklama kapasitesine sahiptir.

POLATLI ALIM MERKEZİ

2000 yılında Ankara'nın Polatlı ilçesinde, Türkiye'nin en büyük Buğday Ticaret Borsası'nın hemen yanında, 21.000 ton buğday stoklama kapasitesine sahip ve otomasyon kontrollü çelik siloların ve kontrol laboratuarının bulunduğu Polatlı Buğday Alım Merkezi faaliyete geçmiştir.

URFA ALIM MERKEZİ

Temel olarak Güneydoğu Bölgesindeki alımlarda kullanılmak üzere Urfa'da 35.000 kapasiteli yeni buğday silolarının yapımı devam etmektedir.İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

İstanbul Bölge Müdürlüğü Marmara ve Trakya bölgesindeki müşterilere daha iyi hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.